اسمارت استراتژی

درباره ما
اسمارت استراتژی دارای بیش از یک دهه سابقه و فعالیت در زمینه ی تولید و پیاده سازی نرم افزارهای کامپیوتری و اپلیکیشن موبایل می باشد
برخی از فعالیت ها و نرم افزارهای تولیدی این مجموعه :
  • انبارداده ها و BI (اولین و تنها تولید کننده نسخه بومی معادل MicroStrategy آمریکا)
  • نرم افزار رزرواسیون پرواز و هتل
  • سیستم جامع حسابداری "ریحانه2"
  • فروشگاه های اینترنتی فوق حرفه ای
  • افزایش رتبه سایت
  • سرور و میزبانی هاست
کلیه سامانه ها به صورت Responsive طراحی و تولید گردیده اند و لذا کاربران و مشتریان شما به سادگی می توانند روی موبایل ، تبلت یا رایانه شخصی خود از آن استفاده نموده و ارتباط خوبی با آن برقرار نمایند.
با پیوند زدن سیستم های رزرواسیون و سیستم جامع حسابداری "ریحانه2" اکنون می توانیم این ادعا را کنیم که یکی از قویترین سیستم های رزرواسیون حال حاضر کشور را در اختیار داریم که رسیدن به این مهم جز با همکاری صمیمانه شما عزیزان ممکن نبود.
کلیه سیستم های رزرواسیون دارای وب سرویس همراه خود می باشند و شما میتوانید به همکاران و توسعه دهندگان دیگر، وب سرویس خود را اعطا نمایید تا در وب سایتهایشان ، هتل ،پرواز یا تور شما را بفروش برسانند.
کلیه سیستم های رزرواسیون قابلیت نمایش روی موتور جستجو را دارند که شما می توانید با فعال کردن یا غیرفعال کردن آن، این موضوع را مدیریت نمایید.
سیستم های رزرواسیون این قابلیت را دارند که ازطریق تلگرام مدیریت شوند، یعنی شما میتوانید با فعال کردن این آپشن ، اطلاعات پرواز،هتل،تور خود را از طریق تلگرام کنترل کنید و قیمت یا موجودی آنها را افزایش یا کاهش دهید.

سیستم های نرم افزاری تولید شده توسط این شرکت ، کاملا پویا بوده و با بهره مندی کامل از بستر فضای مجازی از قبیل اینستاگرام، تلگرام و... و کنسول مدیریت فوق حرفه ای ، کاربری آسان و محیط جذاب، تجربه ای شیرین و دلنشین را برای شما به ارمغان می آورد.

  • نرم افزارهای تولید شده توسط این شرکت دارای گرید A سازگاری با اصول و قوانین SEO می باشد که مطمئنا در بین رقیبانتان جزء معدود سایتهایی خواهید بود که این ویژگی را دارند.
  • کارشناسان ما همواره در حال تلاش برای جلب رضایت شما عزیزان و کارایی حداکثری نرم افزارهای تولیدی می باشند و سیستم های تولید شده را ارتقاء می بخشند، لذا شما همواره می توانید با چک کردن وب سایت شرکت ،در صورتیکه آپدیت جدید آماده شده باشد، نسخه نرم افزار خود را آپدیت نموده و از ویژگی های افزوده شده به آن بهره مند گردید.

طریقه سفارش نرم افزار
جهت سفارش نرم افزار، با شماره تلفن های 0919-6289638 ویا 021-26654853 تماس حاصل فرمائید.
لازم به ذکر است برای خریداری نرم افزارهای رزرواسیون پرواز یا هتل؛ مجوز بند الف یا ب الزامی می باشد لذا در صورتیکه به هر دلیلی مجوزهای یاد شده را کسب نکرده باشید لازم است ابتدا جهت اخذ آن از مراجع ذیربط اقدام نمایید.